Flitreler
Kapat

Altın Rengi Kelebek Set Takı STG0014

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺53,10

Altın Rengi Kelebek Set Takı; kelebek figürlü parıltı taşlarla bezenmiştir. Zincir kısmı oldukça sadedir. Yaz–kış kullanabileceğiniz hoş bir settir. Tüm ten renklerinde şıklığı ön plana çıkartır.

Kelebek figürünün yansıttığı canlılık ve doğallık ile güzelliğinizi süsleyeceğiniz bir settir. Günlük kıyafetlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz. Sizi şıklğı ile göz alıcı yaparak mutlu edecektir. Özel davetlerinizde, nişan veya düğünlerde abiyelerinize sade ve şık kombin yapmak isterseniz Altın Rengi Kelebek Set Takı; en uygun kolye ve küpeden oluşan seçim olacaktır. Kendinizi mutlu ve güzel hissetmek için Altın Rengi Kelebek Set Takı’yı tercih edebilirsiniz.

Altın Rengi Kelebek Set Takı; canlılığı, yenilenmeyi simgeleyen kelebek figürü ve uygun fiyatı ile annenize, sevgilinize, eşinize hediye edebileceğiniz uygun fiyatlı bir settir.

Set takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.