Flitreler
Kapat

Beyaz Halka Küpe KPB0005

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70
Beyaz Halka Küpe; hem modern hem sade stile sahiptir. Spor şıklık yaratmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Beyaz tenli, esmer ya da kumral tüm tenlerde modern tarzı ile çok şık duracaktır. 
At kuyruğu yapılmış saçınızla gün içinde hoş bir görünüm elde edebileceğiniz gibi; akşam özel bir davette de toplanmış saçlarınızla Beyaz Halka Küpe ile zerafetinizi gösterebilirsiniz. Düğün, nişan veya özel davetlerinizde abiyelerinizi, şık kombininizi Beyaz Halka Küpe ile  tamamlayarak göz alıcı olabilirsiniz. Farklılığınızı ortaya koymak istiyorsanız Beyaz Halka Küpe sizin tercihiniz olabilir. Günlük kombinlerinizi tamamlayarak spor şıklığınıza farklı bir hava katabilirsiniz.
Annenize, arkadaşlarınıza, sevgilinize, kısacası tüm sevdiklerinize onları mutlu etmek için hediye edeceğiniz; senelerce severek kullanacakları Beyaz Halka Küpe, takı dolaplarının vazgeçilmezi olacaktır.
Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.
Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı