Flitreler
Kapat

Beyaz İncili Zarif Yüzük YB0093

Tek Ölçü (size): 7
Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺25,96

Beyaz İncili Zarif Yüzük; yoğun incileri ve görkemli tarzı ile ön plana çıkmaktadır. İnci, alçakgönüllülüğün, temizliğin (arı, duru oluşun), sevgi ve şefkatin, ışıltının, gizemin, başarının,  hoş ve mutluluğun simgesidir. Enerjinizi de arttıracak olan bu yüzüvazgeçilmezleriniz arasına girecektir.

Sizi en özel anlarınızda şıklığı, sadeliği ve güzelliği ile tamamlayacaktır. Zarif elleriniz için Beyaz İncili Zarif Yüzük tercih edebileceğiniz güzellikte bir yüzüktür. Beyaz İncili Zarif Yüzük ile kendinizi mutu ve güzel hissederek, sıcak gülümsemeniz ile çevrenizdekilerin beğenisini kazanabilirsiniz. Dilerseniz ofis şıklığınızı ve günlük kombinlerinizi dilerseniz gece şıklığınızı ve abiye tarzınızı Beyaz İncili Zarif Yüzük ile tamamlayabilirsiniz.

Anneniz, eşiniz/sevgiliniz, arkadaşlarınız için özel bir hediye arıyorsanız; Beyaz İncili Zarif Yüzük ile sevginizi ve duygularınızı ifade edebilir, sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz.

Yüzüğün uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.