Flitreler
Kapat

Beyaz Taşlı İnci Elastik Bileklik BIB0056

Sorry - this product is no longer available

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

Beyaz Taşlı İnci Elastik Bileklik, saflığı simgeleyen 3 sıra beyaz inci ve onları birleştiren parlak taşlı kısmı ile asilliğinin içinde şıklığı taşımaktadır. Yoğun incileri, parlak taşları ve görkemli tarzı ile ön plana çıkmaktadır. İnci, alçakgönüllülüğün, temizliğin (arı duru oluşun), sevgi ve şefkatin, ışıltının, gizemin, başarının,  hoş ve mutluluğun simgesidir. Enerjinizi de arttıracak olan bu bileklik vazgeçilmezleriniz arasına girecektir.

Beyaz Taşlı İnci Elastik Bileklik, düğün, nişan , özel davetlerde abiyeleriniz ve/veya şık kombininize kolayca uyum sağlayacaktır. Bileğinizde asil duruşu ve özel tasarımı ile  çevrenizdekilerin dikkatini çekecek ve sizi gecenin gözdesi yapacaktır. Takılıp çıkartılabilmesi ile kullanımı oldukça kolaydır.

Sevgilinize , arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileğiniz Beyaz Taşlı İnci Elastik Bileklik zarif ve çok özel bir hediye olacaktır.

Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.