Flitreler
Kapat
RSS

Blog

Etnik Desen Kombiniz için Mytaki.net Takılarımız

Etnik desenli kombininizi Mytaki.net'in modern takıları ile tamamlayarak daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz; Lame Tasma Kolye ile modern ve şık bir görünüş kazanabilirsiniz. https://www.mytaki.net/lame-tasma-kolye-klb0055
Sonbahar Kombini

Sonbahar mevsiminin en çok tercih edilen kıyafetlerinden biri olan uzun hırkalarınızı, kendi tarzınıza uygun takılarla kombinleyerek stilinizi yansıtabilirsiniz. Kombininize Mytaki.net'in eşsiz takıları ile göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Hırkanızın yakasına veya düğmelerine takabileceğiniz Taşlı Roze İnci Broş https://www.mytaki.net/tasli-roze-inci-bros-bb0015 ile kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Örgü veya topuz yaptığınız saçlarınızla kullandığınız İnci Dore Taşlı Küpe https://www.mytaki.net/inci-dore-tasli-kupe-kpg0033 ile arı/saf duruşunuzu ön plana
çıkartabilirsiniz.

Okula Dönüş


Okula dönüş zamanı yaklaşıyor. Spor kombinlerinizi tamamlayacak küçük dokunuşlara mı ihtiyacınız var ? Mytaki.net'in eşsiz takı çeşitlerinden seçtiğiniz takılar ile her ortamda güzelliğinizi gösterebilirsiniz. Dilerseniz bileginizi Siyah İpli Nazar Bileklik https://www.mytaki.net/siyah-ipli-nazar-bileklik-bib00-58 ile süsleyebilir dilerseniz de yüzünüzdeki gülümsemeyi  Renkli Ufak Top Küpe https://www.mytaki.net/renkli-ufak-top-kupe-kpe0069 ile canlandırabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Günümüzün her anında şık olmak bizi mutlu hissettirir. Bu yüzden kombin parçalarımızı özenle seçer, en güzel parçaları bir araya getirmeye çalışırız. Kıyafetlerde olduğu gibi kombinimizi tamamlayan takılarımız da bizim için oldukça önemlidir. Küçük detaylarla yani takılarımız ile yarattığımız etkiyi arttırabilir, şıklığımızı ve tarzımızı ön plana çıkartabiliriz.

Sizin için Mytaki.net'ten seçtiğimiz nadide parçalarla bu kombini tamamlayabilirsiniz. İncili Kolye https://www.mytaki.net/incili-kolye-klb00-59 ve Zarif Altın Rengi İnci Yüzük https://www.mytaki.net/zarif-altin-rengi-inci-yuzuk-yg0029 ile çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize fazlasıyla çekebilirsiniz.

Günlük Kombinleriniz İçin Mytaki.net Takılarınız

Günlük kombinlerimizde rahatlığa önem vermeye çalışırız. Tabi ki bu rahatlığın yanında şık ve alımlı olmayı da her zaman isteriz. İstediğiniz şıklığı Mytaki.net 'teki özel tasarım takılarımız ile yaratabilirsiniz. Gününüzün her anını şıklığınız ile çevrenizdekileri etkileyerek geçirebilirsiniz. Kombininize ekleyeceğiniz Mytaki.net takılarınız ile kıyafetlerinize hareket katabilirsiniz. Dilerseniz Mytaki.net 'teki eşsiz takıları kendiniz alabilir ya da sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
Sade kombininize ekleyeceğiniz Yıldızlı Dore Halhal https://www.mytaki.net/halhal ve Nazar Boncuklu Kolye ile  https://www.mytaki.net/nazar-boncuklu-kolye-klg0071  kombininizi hareketlendirebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz..

Kahverengi Kombininizin Takıları

Hem rahat olmak hem de şık olmak için kıyafetlerimize karar verirken çok seçici olabiliriz. Kombinimizi tamamlayan takılarımız da bizim ruhumuzu, enerjimizi yansıtan önemli parçalarımızdır. Hem farklı olmak hem de farklılığımızla şık ve göz alıcı olmak isteriz. Seçtiğimiz takılar bizi ve ruhumuzu yansıtan kombinimize bambaşka bir hava katacak.


Spor şıklığın ön planda tutulduğu bu kombinde ; Şık Dore Klasik Yüzük https://www.mytaki.net/sik-dore-klasik-yuzuk-yg0121 ve Altın Rengi Kaydırak Küpe https://www.mytaki.net/altin-rengi-kaydirak-kupe-kpb0012 ile modern ve farklı olabilir, kendinizi eşsiz takılarla güzelleştirebilirsiniz.