Flitreler
Kapat
RSS

Blog mesajları '2015' 'Ağustos'

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Günümüzün her anında şık olmak bizi mutlu hissettirir. Bu yüzden kombin parçalarımızı özenle seçer, en güzel parçaları bir araya getirmeye çalışırız. Kıyafetlerde olduğu gibi kombinimizi tamamlayan takılarımız da bizim için oldukça önemlidir. Küçük detaylarla yani takılarımız ile yarattığımız etkiyi arttırabilir, şıklığımızı ve tarzımızı ön plana çıkartabiliriz.

Sizin için Mytaki.net'ten seçtiğimiz nadide parçalarla bu kombini tamamlayabilirsiniz. İncili Kolye https://www.mytaki.net/incili-kolye-klb00-59 ve Zarif Altın Rengi İnci Yüzük https://www.mytaki.net/zarif-altin-rengi-inci-yuzuk-yg0029 ile çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize fazlasıyla çekebilirsiniz.

Günlük Kombinleriniz İçin Mytaki.net Takılarınız

Günlük kombinlerimizde rahatlığa önem vermeye çalışırız. Tabi ki bu rahatlığın yanında şık ve alımlı olmayı da her zaman isteriz. İstediğiniz şıklığı Mytaki.net 'teki özel tasarım takılarımız ile yaratabilirsiniz. Gününüzün her anını şıklığınız ile çevrenizdekileri etkileyerek geçirebilirsiniz. Kombininize ekleyeceğiniz Mytaki.net takılarınız ile kıyafetlerinize hareket katabilirsiniz. Dilerseniz Mytaki.net 'teki eşsiz takıları kendiniz alabilir ya da sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
Sade kombininize ekleyeceğiniz Yıldızlı Dore Halhal https://www.mytaki.net/halhal ve Nazar Boncuklu Kolye ile  https://www.mytaki.net/nazar-boncuklu-kolye-klg0071  kombininizi hareketlendirebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz..

Kahverengi Kombininizin Takıları

Hem rahat olmak hem de şık olmak için kıyafetlerimize karar verirken çok seçici olabiliriz. Kombinimizi tamamlayan takılarımız da bizim ruhumuzu, enerjimizi yansıtan önemli parçalarımızdır. Hem farklı olmak hem de farklılığımızla şık ve göz alıcı olmak isteriz. Seçtiğimiz takılar bizi ve ruhumuzu yansıtan kombinimize bambaşka bir hava katacak.


Spor şıklığın ön planda tutulduğu bu kombinde ; Şık Dore Klasik Yüzük https://www.mytaki.net/sik-dore-klasik-yuzuk-yg0121 ve Altın Rengi Kaydırak Küpe https://www.mytaki.net/altin-rengi-kaydirak-kupe-kpb0012 ile modern ve farklı olabilir, kendinizi eşsiz takılarla güzelleştirebilirsiniz.