Flitreler
Kapat
RSS

Blog mesajları '2015' 'Eylül'

Sonbahar Kombini

Sonbahar mevsiminin en çok tercih edilen kıyafetlerinden biri olan uzun hırkalarınızı, kendi tarzınıza uygun takılarla kombinleyerek stilinizi yansıtabilirsiniz. Kombininize Mytaki.net'in eşsiz takıları ile göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Hırkanızın yakasına veya düğmelerine takabileceğiniz Taşlı Roze İnci Broş https://www.mytaki.net/tasli-roze-inci-bros-bb0015 ile kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Örgü veya topuz yaptığınız saçlarınızla kullandığınız İnci Dore Taşlı Küpe https://www.mytaki.net/inci-dore-tasli-kupe-kpg0033 ile arı/saf duruşunuzu ön plana
çıkartabilirsiniz.

Okula Dönüş


Okula dönüş zamanı yaklaşıyor. Spor kombinlerinizi tamamlayacak küçük dokunuşlara mı ihtiyacınız var ? Mytaki.net'in eşsiz takı çeşitlerinden seçtiğiniz takılar ile her ortamda güzelliğinizi gösterebilirsiniz. Dilerseniz bileginizi Siyah İpli Nazar Bileklik https://www.mytaki.net/siyah-ipli-nazar-bileklik-bib00-58 ile süsleyebilir dilerseniz de yüzünüzdeki gülümsemeyi  Renkli Ufak Top Küpe https://www.mytaki.net/renkli-ufak-top-kupe-kpe0069 ile canlandırabilirsiniz.