Flitreler
Kapat

Boncuklu Pembe Sade Bileklik BIE0009

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺20,06
Boncuklu Pembe Sade Bileklik; spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Pembe rengi sevenler ve vazgeçemeyenler için sade ve güzel olan Boncuklu Pembe Sade Bileklik takı dolaplarınızda yer edinecek güzel bir bileklik olabilir. Günlük kombinlerinize sade şıklık katabilirsiniz. Boncuklu Pembe Sade Bileklikten birden fazla adet kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. Günlük kullanımınızın dışında, tatilde plaj şıklığınız için Boncuklu Pembe Sade Bilekliği tercih edebilirsiniz. Kendinize farklı ve güzel tarzlar yaratmak istiyorsanız Boncuklu Pembe Sade Bileklik aradığınız sadelikte bir bilekliktir. Dilerseniz diğer renkleri ile birlikte de kullanabilirsiniz.
 
Boncuklu Pembe Sade Bileklik uygun fiyatı ile sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz sade ve güzel bir seçenek olabilir. Sevdiklerinizi hoş ve cebinizi yakmayacak bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.
 
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.