Flitreler
Kapat

Boncuklu Siyah Derili Kolye KLE0011

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30
Boncuklu Siyah Derili Kolye; farklı ve modern tarza sahip olmak isteyenlerin ilgisini çekecektir. Altın rengi ile siyah deri parçasının mükemmel uyumu vardır. Deri detayının ucunda bulunan yuvarlak altın rengi daire ve daireden çıkan renkli boncukların bulunduğu zincirler; Boncuklu Siyah Derili Kolye'ye hareket katmıştır.
 
Sade olan elbisenizi, tulumunuzu veya bluzunuzu Boncuklu Siyah Derili Kolye ile hareketlendirebilirsiniz. Spor şıklığınızı da tamamlayabilirsiniz. Hareketli ve gösterişli takılardan hoşlanıyorsanız; Boncuklu Siyah Derili Kolye takı dolabınızda bulunması gereken bir parça olmalıdır. Özel tasarımı ile enerjinize enerji katacak ve sizi canlı gösterecektir. Ufak detayları ile şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayacaktır.
 
Sevdiklerinize güzel, şık ve hareketli bir takı hediye etmeyi düşünüyorsanız; Boncuklu Siyah Derili Kolye aradığınız kolyedir. Böylece; sıcak enerjinizi ve sevginizi en güzel şekilde yansıtacaksınız.  Sevdiklerinizi Boncuklu Siyah Derili Kolye ile mutlu edebilirsiniz.
 
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.