Flitreler
Kapat

Boncuklu Turuncu Sade Bileklik BIE0007

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺20,06
Boncuklu Turuncu Sade Bileklik; spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz tarza sahiptir. Canlı renkler ve sadeliği sevenler için güzel bir tercih olabilir. Günlük kombinlerinize renkli şıklık katabilirsiniz. Boncuklu Turuncu Sade Bileklikten birkaç adet kullanarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. Günlük kullanımınızın dışında, tatilde plaj şıklığınız için Boncuklu Turuncu Sade Bilekliği tercih edebilirsiniz. Kendinize farklı ve güzel bir tarz yaratmak istiyorsanız Boncuklu Turuncu Sade Bileklik aradığınız sadelikte bir bilekliktir. Dilerseniz diğer renkleri ile birlikte de kullanabilirsiniz.
 
Boncuklu Turuncu Sade Bileklik uygun fiyatı ile sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz sade ve güzel bir seçenek olabilir. Sevdiklerinizi hoş ve uygun fiyatlı bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.
 
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.