Flitreler
Kapat

Bronz İncili Yüzük YG0055

Tek Ölçü (size): 7
Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺31,86

Bronz İncili Yüzük; üç şerit parlak taşları ve orta kısımdaki incisi ile zarif, narin ve şık bir tasarımdır. Otantik ve abiye tarzı ile size farklı bir hava katacaktır.

Bronz İncili Yüzük'ün abiye tarzı ile düğün, nişan gibi organizasyonlarınızda şık bluz-pantolon kombinlerinizi, modern abiyelerinizi veya stil tulumlarınızı tamamlayabilirsiniz. Gece boyunca zarif ve narin ellerinizin ışıltısını çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Gün içinde arkadaş toplantılarınızda, doğum günü veya özel kutlamalarınızda şıklığınızı Bronz İncili Yüzük ile ön plana çıkartabilirsiniz. Takı dolabınızda bulundurmanız gereken şık, zarif ve asil stili ile senelerce severek kullanabileceğiniz bir aksesuardır. 

Annenize, kız kardeşinize, eşinize/sevgilinize ya da arkadaşlarınıza özel ve anlamlı hediye olarak Bronz İncili Yüzük’ü verebilirsiniz. Sevdiklerinizi Bronz İncili Yüzük ile mutlu edebilir, severek kullanacakları aksesuar olarak takı dolaplarının vazgeçilmez parçasını hediye edebilirsiniz.

Yüzüğün uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.