Flitreler
Kapat

Buket Broş BB0024

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺53,10

Buket Broş; şıklığınızı tamamlayacak eşsiz parçalardan biridir. Kendinizi süslemenizin en etkileyici yoludur. Buket Broş ile güzelliğinizi tamamlayıcı son bir dokunuş ekleyebilirsiniz. ğün, nişan, özel davetlerinizde sizi ışıltısı ile göz alıcı yapacak bir dokunuştur. Buket Broşu isterseniz ceketinizin veya gömleğinizin iki yakasına takabilir, isterseniz de elbisenizin dekoltesinde kullanabilir ya da elbisenizin kemer tokasini süsleyebilirsiniz. Farklı tarzlar yaratmak istiyorsanız; Buket Broşu portföy çantanızda kullanarak kendinize özel bir tasarım yaratabilirsiniz. Sade olan kıyafetlerinizi Buket Broş ile hareketlendirebilirsiniz.

Buket Broşu ister kendiniz için isterseniz sevdiklerinizin tarzlarına farklı hava katmak için hediye olarak alabilir ve kendinizi ya da onları mutlu edebilirsiniz. Güzelliğinizi küçük bir broş ile zirvelere taşıyabilirsiniz.

Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.