Flitreler
Kapat

Çoklu Toprak Zincir Kolye KLE0005

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40

Çoklu Toprak Zincir Kolye; iri zincirleri ve arasında kalan desenli taşları ve kelebekleri ile doğal, sade ve hoş bir tasarımdır. Yoğun kolyeleri seven bayanların tercihi Çoklu Toprak Zincir Kolye olacaktır.
Günlük kombinlerinizde yaz-kış her mevsim, tişört-pantolon, kazak-pantolon ve elbiseleriniz ile Çoklu Toprak Zincir Kolye’yi kullanabilirsiniz. Sizi tamamlayan ve güzelliğinize güzellik katan eşsiz bir kolyedir. Altın  rengi zincirleri her renk kıyafetinizle kolaylıkla kombinleme fırsatı verecektir. Hareketli ve gösterişli takılardan hoşlanıyorsanız; Çoklu Toprak Zincir Kolye takı dolabınızda bulunması gereken bir aksesuardır. Derin dekolteli bluz veya elbiselerinizde yoğun zincirleri ile çok şık duracaktır.
Anneniz, kardeşiniz, arkadaşlarınız veya sevgiliniz için farklı ve özel bir hediye arıyorsanız; Çoklu Toprak Zincir Kolye aradığınız hediyedir. Sevdiklerinizi bu şık tasarım kolye ile mutlu edebilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.