Flitreler
Kapat

Derili Kolye KLB0061

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

Derili Kolyenin farklı ve modern tarzı ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Geometrik ucu ve üzerindeki asimetrik deseniyle spor şıklığınızı bir adım öne çıkartabilir, Derili Kolye’nin kolay kombinlenme şansı ile gününüzü ve gecenizi tek bir takı ile geçirebilirsiniz.

 

Sade olan elbisenizi, tulumunuzu veya bluzunuzu Derili Kolye ile hareketlendirebilirsiniz. Spor şıklığınızı da tamamlayabilirsiniz. Özel tasarımı ile enerjinize enerji katacak ve sizi canlı gösterecektir. Ufak detayları ile şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayacaktır. Her kadının dolabında bulunması gereken Derili Kolye sizin kurtarıcı takınız olacaktır. 

 

Sevdiklerinize güzel, şık ve hareketli bir takı hediye etmeyi düşünüyorsanız; Derili Kolye aradığınız kolyedir. Böylece; sıcak enerjinizi ve sevginizi en güzel şekilde yansıtacaksınız. Sevdiklerinizi Derili Kolye ile mutlu edebilirsiniz.

 

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.