Flitreler
Kapat

Dore Kelebek Kolye KKG0021

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30
Dore Kelebek Kolye; kelebek figürleri ve kelebeklerin üzerindeki parlak taşları ile zarif bir duruşa sahiptir. Dore rengi; sarışın, esmer ve buğday ten rengi farketmeksizin sizi şık bir görünüşe kavuşturacaktır. Dore Kelebek Kolye; kelebek figürü ile canlılığı, gençliği ve hareketi arayanlar için en uygun tercih olacaktır. 
Dore Kelebek Kolye, özel davetlerinizde, özel günlerinizde şıklığınızı arttıracak, ışıltısıyla sizleri göz alıcı gösterecek ve güzelliğinizi bir adım daha öne çıkaracaktır. Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. Arkadaşlarınızla olduğunuz bir akşam, şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Dore Kelebek Kolye size farklı bir parıltı katacaktır.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebilirsiniz. Dore Kelebek Kolye ile sevginizi ifade edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile sizin cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.