Flitreler
Kapat

Dore Melek Kanadı Kolye KLE0034

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Dore Melek Kanadı Kolye, şıklığınızı tamamlayacak eşsiz bir parçadır. Sade ve zarif duruşu ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.
Günlük kullanım veya özel bir davette sade ve göz alıcı duruşuyla size zariflik katacaktır. Dore Melek Kanadı Kolye'yi bakır tonları ile kombinleyerek de kendinize özel tarz yaratabilirsiniz. Dore Melek Kanadı Kolye, tüm gün boynunuzdan çıkarmadan kıyafetlerinizle kolaylıkla kombinleme şansını size verir. Sadeliği seven bayanların tercihi Dore Melek Kanadı Kolye, severek kullanabileceğiniz bir aksesuarınız olacaktır.
Masumiyeti ve saflığı simgeleyen Dore Melek Kanadı Kolye'yi isterseniz sevdiklerinize özel bir hediye olarak verebilir; isterseniz de kendi güzelliğinize ışıltı katabilirsiniz. Dore Melek Kanadı Kolye ile sevginizi ifade edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile sizin cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.