Flitreler
Kapat

Dore Zincirli Renkli Taşlı Kolye KLE0023

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺64,90
Dore Zincirli Renkli Taşlı Kolye; uzun sade dore zincirinin ucunda canlı, rengarenk taşları ile şık bir tasarımdır. Dore Zincirli Renkli Taşlı Kolye; taktığınızda size pozitif enerji ve mutluluk verecektir.
Günlük sade kombinlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz. Dore Zincirli Renkli Taşlı Kolye; renkleri ve canlılığı ile size hareket katarken, çevrenizdekilerin ilgilerini sizin üzerinize çekecektir. Gösterişli ve göz alıcı takıları seven bayanların tercihi olabilecek tasarımı ile Dore Zincirli Renkli Taşlı Kolye takı dolaplarınızın nadide parçalarından biri olacaktır. Dilerseniz düğün, nişan veya özel davetlerinizde sade ve şık kombinlerinizi Dore Zincirli Renkli Taşlı Kolye ile hareketlendirebilirsiniz. Ufak detayları ile şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayacaktır.
Sevdiklerinize göz alıcı, canlı ve hareketli hediye olarak verebileceğiniz Dore Zincirli Renkli Taşlı Kolye ile onları gülümsetebilir, mutlu edebilirsiniz. Bu eşsiz hediyeniz ile sevdikleriniz üzerinde unutulmayacak bir iz bırakabilirsiniz. Özel tasarımı ile sevdiklerinizin enerjilerine enerji katacak ve onları canlı gösterecektir. 
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.