Flitreler
Kapat

Eskitme Kelebek Kolye KKG0044

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Eskitme Kelebek Kolye; uzun sade zinciri, zincirine eşlik eden siyah kurdelası ve uç kısmındaki detaylı kelebeği ile şık bir tasarımdır. Kelebeğin; canlılığı ve hareketliliğini üzerinizde taşıyabilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. Arkadaşlarınızla olduğunuz bir akşam, şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Eskitme Kelebek Kolye size farklı bir parıltı katacaktır. Dilerseniz sade şıklığınızı spor tarzınız ile birleştirebilirsiniz. Basic tişörtleriniz veya şifon gömlekleriniz ile Eskitme Kelebek Kolye'yi takarak kombininizi hareketlendirebilirsiniz.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebilirsiniz. Eskitme Kelebek Kolye ile sevginizi ifade edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile sizin cebinizi de rahatsız etmeyecektir. Hem sevdiklerinizin hem de sizin takı dolabınızda bulunması gerek hoş bir aksesuardır. 
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.