Flitreler
Kapat

Fatıma Eli Siyah İpli Bileklik BIG0071

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70
Fatıma Eli Siyah İpli Bileklik; sade ipinde zarif ve küçük fatıma eli ve üzerindeki nazar boncuğu eklenerek tamamlanmıştır. Fatıma eli; bolluğun, bereketin ve şansın sembolü olarak bilinir. Bu özel figürü taşıyanların sabır ve sadakat erdemi kazanacağına inanılır.
Açık bir elin içine gömülü olan nazar boncuğu sizleri nazardan koruyup, uğur getirecektir. Fatıma Eli Siyah İpli Bileklik, takı dolabınızın en sevilen parçası ve sizin vazgeçilmez bilekliğiniz olacaktır. Fatıma Eli Siyah İpli Bileklik, derin anlamı ve sade duruşu ile sizlere huzur ve mutluluk verecektir. Günlük kombinleriniz ile kullanarak kendinizi şanslı ve uğurlu hissedebilirsiniz.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz derin anlamı olan Fatıma Eli Siyah İpli Bileklik ile onları özel ve değerli hissettirebilirsiniz. Unutmayalım ki;  mutluluklar çoğu zaman küçük ama anlamı büyük şeylerde gizlidir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.