Flitreler
Kapat

Gri Siyah Desenli Halka Küpe KPB0009

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70

Gri Siyah Desenli Halka Küpe; siyah ve grinin uyumu ve şık duruşu ile halka küpe sevenleri cezbedecektir. Sarışın, esmer, kumral ya da buğday ten fark etmeksizin size şık bir hava verecektir.

Gri Siyah Desenli Halka Küpe; günün her anında güzelliğinize güzellik katarak ışıltınızı çevrenizdekilere yansıtacaktır. İster ofis şıklığınızı isterseniz özel davetlerinizdeki abiye şıklığınızı Gri Siyah Desenli Halka Küpe ile tamamlayabilirsiniz. Atkuyruğu ya da topuz yaptığınız saçlarınızda zarif boynunuzu ve güzelliğinizi Gri Siyah Desenli Halka Küpe ile ön plana çıkartabilirsiniz. Sade ve zarif tarzınızı Gri Siyah Desenli Halka Küpe ile tamamlayarak kendinizi mutlu ve şık hissedebilirsiniz. Gri Siyah Desenli Halka Küpe; klasik tarzınıza zarif ve naif bir hava katacaktır. 

Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize şık ve sade bir tasarım olan Gri Siyah Desenli Halka Küpe'yi hediye ederek, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.

Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.

Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı