Flitreler
Kapat

Gri Taşlı Altın Rengi Küpe KPG0049

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Gri Taşlı Altın Rengi Küpe; damla şeklinde gri minik taşları ile size zarif bir hava katacaktır. Sadeliğinin yanında göz alıcı duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık elbiselerinizi veya tulumlarınızı canlandırmak için Gri Taşlı Altın Rengi Küpe'yi kullanabilirsiniz. Katıldığınız davetlerde şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Gri Taşlı Altın Rengi Küpe, size farklı bir parıltı katacaktır. Güzelliğinize güzellik katabileceğiniz şıklığı, zarifliği ve özel tasarımı ile takı dolabınızda bulundurmanız gereken bir aksesuardır. Gri Taşlı Altın Rengi Küpe ile günlük şıklığınızı da tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Gri Taşlı Altın Rengi Küpe, klasik tarzınıza zarif ve naif bir hava katacaktır. 
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu sebebiyle hediye olarak Gri Taşlı Altın Rengi Küpe'yi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecek güzel bir hediye olacaktır.
Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.