Flitreler
Kapat

Gri Taşlı Gümüş Rengi Küpe KPG0050

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Gri Taşlı Gümüş Rengi Küpe; parıltılı minik taşlarla süslenmiş damla figürüyle size zarif bir duruş verecektir. Sadeliğinin yanında göz alıcı duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık elbiselerinizi veya tulumlarınızını canlandırmak için Gri Taşlı Gümüş Rengi Küpe'yi kullanabilirsiniz. Katıldığınız davetlerde şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Gri Taşlı Gümüş Rengi Küpe, size farklı bir parıltı katacaktır. Güzelliğinize güzellik katabileceğiniz şık, zarif ve özel tasarımı ile takı dolabınızda bulundurmanız gereken bir aksesuardır. Gri Taşlı Gümüş Rengi Küpe ile günlük şıklığınızı tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Gri Taşlı Gümüş Rengi Küpe, klasik tarzınıza zarif ve naif bir hava katacaktır. 
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu sebebiyle hediye olarak Gri Taşlı Gümüş Rengi Küpe'yi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecek güzel bir hediye olacaktır.
Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.