Flitreler
Kapat

Gri Taşlı Zarif Küpe KPG0035

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Gri Taşlı Zarif Küpe; büyük gri taşını, minik parlak taşlar çevreleyerek zarif ve şık bir tasarımdır. Sadeliğinin yanında göz alıcı duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.

Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık elbiselerinizi veya tulumlarınızı canlandırmak için Gri Taşlı Zarif Küpe'yi kullanabilirsiniz. Katıldığınız davetlerde şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Gri Taşlı Zarif Küpe, size farklı bir parıltı katacaktır. Güzelliğinize güzellik katabileceğiniz şık, zarif ve özel tasarımı ile takı dolabınızda bulundurmanız gereken bir aksesuardır. Gri Taşlı Zarif Küpe ile günlük şıklığınızı tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Gri Taşlı Zarif Küpe, klasik tarzınıza zarif ve naif bir hava katacaktır. 

Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu sebebiyle hediye olarak Gri Taşlı Zarif Küpe'yi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecek güzel bir hediye olacaktır.

Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.