Flitreler
Kapat

Gümüş Kaplama İnci Yüzük YO0144

Tek Ölçü (size): 7
Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺46,02

Gümüş Kaplama İnci Yüzük; iddialı ve gösterişli olmayı sevenlerin tercihi ve vazgeçilmezi olacak tasarımdır. İnci; alçakgönüllülüğün, temizliğin (arı, duru oluşun), sevgi ve şefkatin, ışıltının, gizemin, başarının, hoşluk ve mutluluğun simgesidir. İncinin özel anlamını iddialı duruşu ile elinizde taşıyabilirsiniz.

Düğün, nişan, özel yemekler veya davetlerde şıklığınıza şıklık ve gösteriş eklemek istiyorsanız aradığınız aksesuar; Gümüş Kaplama İnci Yüzüktür. İddialı tarzınız ile geceye Gümüş Kaplama İnci Yüzük ile damganızı vurabilirsiniz. Çevrenizdekilerin beğenisi ve ilgisini Gümüş Kaplama İnci Yüzük ile kendi üzerinizde toplayabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde kendinize özgü stilinizi yansıtabileceğiniz güzelliktekGümüş Kaplama İnci Yüzük’ü kullanabilirsiniz. 

Annenize, kız kardeşinize, eşinize/sevgilinize ya da arkadaşlarınıza özel, anlamlı ve iddialı hediye olarak Gümüş Kaplama İnci Yüzük’ü verebilirsiniz. Sevdiklerinizi Gümüş Kaplama İnci Yüzük ile mutlu edebilir, severek kullanacakları aksesuar olarak takı dolaplarının vazgeçilmez parçasını hediye edebilirsiniz.

Yüzüğün uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.