Flitreler
Kapat

Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe KPG0117

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe'yi; açık ve dalgalı saçlarınız ile kullanarak kendinize şık ve spor bir hava katabilirsiniz. Takı dolabınızda bulunması gereken aksesuarınızdır.

Günlük kullanımlarınızda ofis şıklığınızı Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe ile tamamlayabilirsiniz. Büyük ve gösterişli aksesuarları seven bayanların tercihi Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe olacaktır. Güzelliğinize güzellik katarken ışıltınızı Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe ile çevrenize yansıtabilirsiniz. Uzun elbiseleriniz veya şık tulumlarınızla kombinleyebilirsiniz. Kırmızı, siyah, bordo gibi iddialı renkte kıyafetleriniz ile Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe’yi kullanabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

Anneniz, kardeşiniz, arkadaşlarınız veya eşiniz için onların özel günlerinde küçük ve şık bir hediye olarak Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe'yi verebilirsiniz. Gümüş Rengi Halka Büyük Küpe hem sevdiklerinizi mutlu ederken, hem de stillerini tamamlayacak şık bir tercih olacaktır. 

Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.