Flitreler
Kapat

Gümüş Rengi Oval Büyük Küpe KPG0116

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

Gümüş Rengi Oval Büyük Küpe; açık ve dalgalı saçlarınız ile kullanarak kendinize şık ve spor bir hava katabilirsiniz. Takı dolabınızda bulunması gereken aksesuarınızdır.

Günlük kullanımlarınızda ofis şıklığınızı Gümüş Rengi OvaBüyük Küpe ile tamamlayabilirsiniz. Büyük ve gösterişli aksesuarları seven bayanların tercihi Gümüş Rengi OvaBüyük Küpe olacaktır. Güzelliğinize güzellik katarken ışıltınızı Gümüş Rengi Oval Büyük Küpe ile çevrenize yansıtabilirsiniz. Uzun elbiseleriniz veya şık tulumlarınızla kombinleyebilirsiniz. Kırmızı, siyah, bordo gibi iddialı renkteki kıyafetleriniz ile Gümüş Rengi Oval Büyük Küpe’yi kullanabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

Anneniz, kardeşiniz, arkadaşlarınız veya eşiniz için onların özel günlerinde küçük ve şık bir hediye olarak Gümüş Rengi OvaBüyük Küpe'yi verebilirsiniz. Gümüş Rengi Oval Büyük Küpe ile sevdiklerinizi mutlu edecek ve stillerini tamamlayacaksınız.

Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.