Flitreler
Kapat

Gümüş Rengi Taşlı Zarif Bileklik BIB0064

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Gümüş Rengi Taşlı Zarif Bileklik; sade ve asil duruşu ile bileğinize naif bir hava verecektir. Gümüş Rengi Taşlı Zarif Bileklik; bileğinizde asil duruşu ve özel tasarımı ile çevrenizdekilerin dikkatini çekecek ve sizi gecenin gözdesi yapacaktır. 
Sadeliği seven bayanların tercihi Gümüş Rengi Taşlı Zarif Bileklik, severek kullanabileceğiniz bir aksesuarınız olacaktır. Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. Arkadaşlarınızla yemek yiyeceğiniz bir akşam; şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Gümüş Rengi Taşlı Zarif Bileklik, size farklı bir parıltı katacaktır. 
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz Gümüş Rengi Taşlı Zarif Bileklik ile  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.