Flitreler
Kapat

Halat Kolye KLE0004

Sorry - this product is no longer available

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30

Halat Kolye; beyaz kalın halat ipi, ucunda soft, parlak taşları ve ufak incileri ile şık bir tasarımdır. İnci, alçakgönüllülüğün, temizliğin (arı duru oluşun), sevgi ve şefkatin, ışıltının, gizemin, başarının, hoş ve mutluluğun simgesidir. Enerjinizi de arttıracak olan bu kolye vazgeçilmezleriniz arasına girecektir. 

Sade olan elbisenizi, tulumunuzu veya bluzunuzu Halat Kolye ile hareketlendirebilirsiniz. Dekolteli kıyafetlerinizi Halat Kolye ile kombinleyerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Dilerseniz Halat Kolye'nin ufak detaylari ile spor şıklığınızı da tamamlayabilirsiniz. Her kadının dolabında bulunması gereken Halat Kolye sizin kurtarıcı takınız olacaktır. 

Sevdiklerinize güzel, şık ve hareketli bir takı hediye etmeyi düşünüyorsanız; Halat Kolye aradığınız kolyedir. Böylece; sıcak enerjinizi ve sevginizi en güzel şekilde yansıtacaksınız. Sevdiklerinizi Halat Kolye ile mutlu edebilirsiniz.

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.