Flitreler
Kapat

İnci Dore Yusufçuk Broş BB0012

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

İnci Dore Yusufçuk Broş; Yusufçuk figürü ile aşkınızdaki tutkuyu, bağlılığı, vazgeçilmezliği simgelerken; inci ile saflığı ve asilliği simgelemektedir. Hem abiye şıklığınızı hem de spor şıklığınızı derin anlamı ile tamamlayacak güzel bir tercih olacaktır.

İnci Dore Yusufçuk Broş ile; abiye kıyafetlerinizi tamamlayabilir; abiye kıyafetinizi tamamlayan eldivenlerinize takarak farklı bir stil yaratabilirsiniz. Portföy çantanıza da takarak kendi özel tasarımınızı yaratabilirsiniz. İnci Dore Yusufçuk Broş, takı dolabınızda mutlaka bulunması gereken şık ve zarif bir parçadır. Kolayca kombinleyebileceğiniz için en sevdiğiniz broşunuz olacaktır.

Günlük şıklığınızı da tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Kıyafetlerinizde İnci Dore Yusufçuk Broş ile, kendinizi farklı ve özel hissedebilir, gömlek yakalarınızda,  elbiselerinizin sırt dekoltelerinde veya dekoltelerinizi biraz daha kapalı hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.