Flitreler
Kapat

İnci Kurdela Broş BB0013

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

İnci Kurdela Broş; altın rengi zemini ve zarif inci taşı ile tasarlanmıştır. Güzelliğinizi tamamlayan son dokunuş olarak İnci Kurdela Broşu kullanabilirsiniz.

Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile göz alıcı olabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Her yaş bayanın severek kullanacağı zarif bir broştur. İnci Kurdela Broşun zarif duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Annenize, arkadaşınıza, sevgilinize İnci Kurdela Broşu hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla kıyafetlerinizi hareketlendirebilir, ışıltınızı ve güzelleğinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Takı dolabınızın en nadide parçası olacak İnci Kurdela Broş, vazgeçilmez aksesuarınız olacak ve uzun süre severek kullanacaksınız.

Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.