Flitreler
Kapat

İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takı STG0024

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40
İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takı; incinin saflığı ve sadeliği ile sizi tamamlayacak özel bir tasarımdır. Sadeliği seven bayanların tercihi olacaktır.
Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takı; arkadaşlarınızla toplanıp yemek yiyeceğiniz bir akşam, şık ve zarif kıyafetinizi set takının sade güzelliği ile aydınlatabilirsiniz. Kolay kombinlenme şansı ile gününüzü ve gecenizi tek bir takı ile geçirebilirsiniz. Dilerseniz özel davetlerinizde şık kombininizi tamamlayabilir, İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takı ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. İsterseniz günlük kullanımlarınızda isterseniz de abiyelerinizle kullanımlarınızda İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takı size her ortamda zariflik katacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize zarif ve şık bir hediye olarak İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takıyı düşünebilirsiniz. Her kadının takı dolabında İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takı bulunmalıdır. Siz de İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takının ışıltısı ile çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz.
Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.