Flitreler
Kapat

İnci Zarif Altın Set Takı STG0031

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40
İnci Taşlı Zarif Altın Set Takı; incinin saflığı ve sadeliği ile sizi tamamlayacak özel bir tasarımdır. Sadeliği seven bayanların tercihi olacaktır.
Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. İnci Taşlı Zarif Altın Set Takı; arkadaşlarınızla toplanıp yemek yiyeceğiniz bir akşam, şık ve zarif kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacaktır. Kolay kombinlenme şansı ile gününüzü ve gecenizi tek bir takı ile geçirebilirsiniz. Dilerseniz özel davetlerinizde şık kombininizi hareketlendirebilir, İnci Taşlı Zarif Altın Set Takı ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. İsterseniz günlük kullanımlarınızda isterseniz de abiyelerinizle kullanımlarınızda İnci Taşlı Zarif Altın Set Takı her ortamda zerafetiyle sizi öne çıkaracaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize  zarif ve şık bir hediye olarak İnci Taşlı Zarif Altın Set Takıyı düşünebilirsiniz. Her kadının takı dolabında İnci Taşlı Zarif Gümüş Set Takı bulunmalıdır. Siz de İnci Taşlı Zarif Altın Set Takının ışıltısı ile çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz.
Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.