Flitreler
Kapat

İncili Balerin Set Takı STG0010

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40
İncili Balerin Set Takı; zarif ve şık tasarımı ile sizi tamamlayacak değerli bir settir. Güzelliğinizi sadeliği ile ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
Özel davetlerinizde şık kombininize sade bir dokunuş ekleyerek sizi canlandıracaktır. Sade abiye elbiselerinizi İncili Balerin Set Takı ile hareketlendirebilirsiniz. Dilerseniz günlük kombinlerinizde İncili Balerin Set Takıyı kullanarak çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize toplayabilirsiniz. İncili Balerin Set Takı ile gece dışarı çıktığınızda; şık ve zarif kıyafetinizi ışıltısı ile tamamlayabilirsiniz. İsterseniz günlük kullanımlarınızda isterseniz de abiyelerinizle kullanımlarınızda İncili Balerin Set Takı her ortamda size zerafet katacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize zarif ve hoş bir hediye arıyorsanız; çok uzağa gitmenize gerek kalmadan İncili Balerin Set Takı'yı seçerek, sizin için en uygun tercihe ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi İncili Balerin Set Takının farklı ve şık görünümü ile mutlu edebilirsiniz.
Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.