Flitreler
Kapat

İncili Boncuklu Renkli Bileklik BIG0032

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺21,24
İncili Boncuklu Renkli Bileklik; saflığın ve güzelliğin simgesi inciler ve renkli boncuklarla hareketlendirilerek farklı bir tarz olarak tasarlanmıştır. İnci, hayatımızda alçakgönüllülüğün, temizliğin (arı duru oluşun), sevgi ve şefkatin, ışıltının, gizemin, başarının,  hoşluk ve mutluluğun simgesidir. Derin anlamlı ve renkli boncukları ile İncili Boncuklu Renkli Bileklik size mutluluk verecektir.
Günlük kıyafetlerinizle zarif bileğinizi İncili Boncuklu Renkli Bileklik ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve bluzlerinizdeki zarif duruşu ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Abiye kıyafetlerinizle İncili Boncuklu Renkli Bilekliği kullanarak ince ve zarif bileğinize naif bir hava verebilirsiniz.
Sevdiklerinize hediye olarak düşünebileceğiniz İncili Boncuklu Renkli Bileklik ile onları mutlu edebilirsiniz. Zarif ve şık tarzı ile bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Farklı modelleri sevenlerin takı dolaplarında ayrı bir yer edinecektir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.