Flitreler
Kapat

İncili Damla Set Takı STG0027

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40
İncili Damla Set Takı; incinin saflığı ve sadeliği ile sizi tamamlayacak özel bir tasarımdır. Sadeliği seven bayanların tercihi olacaktır.
Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. İncili Damla Set Takı; arkadaşlarınızla yemek yiyeceğiniz bir akşam, şık ve zarif kıyafetinizi, sade güzelliği ile tamamlayacaktır. Kolay kombinlenme şansı ile gününüzü ve gecenizi tek bir takı ile geçirebilirsiniz. Dilerseniz özel davetlerinizde şık kombininizi hareketlendirebilir, İncili Damla Set Takı ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. İsterseniz günlük kullanımlarınızda isterseniz de abiyelerinizle kullanımlarınızda İncili Damla Set Takı her ortamda size zerafet katacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize zarif ve şık bir hediye olarak İncili Damla Set Takıyı düşünebilirsiniz. Takı dolabınızın nadide parçası olacak olan İncili Damla Set Takı sizin kurtarıcı set takınız olacaktır. Siz de İncili Damla Set Takının ışıltısı ile çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz.
Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.