Flitreler
Kapat

Kalpli Bakır Kolye KLE0043

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺31,86
Kalpli Bakır Kolye; uzun sade zinciri ve ucu açılabilen desenli kalbi ile sade ve nostaljik bir kolyedir. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilir, farklı stil yaratabilirsiniz.
Günlük kombinlerinizde sadeliği seviyorsanız Kalpli Bakır Kolye tam sizin tarzınızı yansıtan şık bir aksesuardır. Dilerseniz kırmızı, bordo, mavi gibi canlı renkteki kıyafetleriniz ile dilerseniz bej, açık pembe veya somon gibi soft renklerle Kalpli Bakır Kolye'yi kullanabilirsiniz. Gününüzü ve gecenizi sizi her an şıklığı ile tamamlayan Kalpli Bakır Kolye ile geçirebilirsiniz. Açılabilen kalbinin içerisine sizin için özel olan sevdiklerinizin fotoğraflarını yerleştirebilirsiniz. Böylelikle tüm gün sevdiklerinizin gülümsemelerini yanınızda taşıyabilirsiniz.
Annenize, kardeşinize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize/eşinize anlamlı, sade ve şık Kalpli Bakır Kolye'yi hediye edebilir, kendinizi gün boyunca sevdiklerinize hatırlatabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu edip, gülümsetmek için Kalpli Bakır Kolye doğru bir tercihtir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.