Flitreler
Kapat

Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye KLE0037

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺53,10
Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye'nin kırmızısının canlılığı ve dore renginin parıltısı ile sizi cezbedecek bir tasarımdır. Kalp ve anahtar figürleri ile özel anlamı vardır.
Özel kutlamalarınız, doğum günü kutlamaları ya da partilerde Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye ile gecenin gözdesi siz olabilirsiniz. Tarzınız ile ön planda olmayı seviyorsanız Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye sizi yansıtacak ve tamamlayacak eşsiz bir tasarımdır. Kırmızın iddialı duruşu ile cesur oluşunuzu gösterebilirsiniz. Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye; uzun seneler severek kullanacağınız bir kolyedir. Takı dolabınızda iddialı ve gösterişli Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye, bulunması gereken parçadır. Hayran dolu bakışların üzerinizde olmasını seviyorsanız Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye, çevrenizdekilerin ilgisini çekmenizi sağlayacaktır.
Annenize, kardeşinize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize/eşinize anlamlı, gösterişli ve şık Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye'yi hediye edebilir, kendinizi gün boyunca sevdiklerinize hatırlatabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu edip, gülümsetmek için Kalpli Kırmızı Sevgili Kolye doğru bir tercihtir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.