Flitreler
Kapat

Karo Gümüş Taşlı Kelepçe Bileklik BIB0051

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30
Karo Gümüş Taşlı Kelepçe Bileklik; orta kısımdaki büyük parlak taşının çevresi, küçük parıltılı taşlar dizilerek tasarlanmıştır. Göz alıcı olmayı seven bayanların seveceği eşsiz bir parçadır.
Karo Gümüş Taşlı Kelepçe Bileklik,  dolabınızda bulunması gereken bir parça olup, gece şıklığında öne çıkmanızı sağlayacaktır. Beyaz tenli bayanlar siyah, füme gibi koyu tonlarda etek, elbise ve/veya bluzlerle tercih edebilirken, buğday tenli ve esmer bayanlar beyaz, krem, pudra gibi açık tonlardaki giysilerle rahatlıkla kullanabilirler. Karo Gümüş Taşlı Kelepçe Bileklik, bileğinizi ince ve zarif göstererek sizi mutlu eder. Karo Gümüş Taşlı Kelepçe Bileklik, her ortamda sizi zarifliği ve ışıltısı ile bütünleyecek özel bir tasarımdır.
Sevdiklerinize hediye olarak düşünebileceğiniz Karo Gümüş Taşlı Kelepçe Bileklik ile onları mutlu edebilirsiniz. Modern ve şık tarzı ile bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Değişik modelleri sevenlerin takı dolaplarında ayrı bir yer edinecek bir bilekliktir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.