Flitreler
Kapat

Kavuniçi Bilye Kolye KLE0046

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Kavuniçi Bilye Kolye; spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Sarışın, esmer veya buğday ten hiç farketmeksizin sizi şık bir görünüşe kavuşturacaktır.
Günlük kombinlerinize sade şıklık katabilirsiniz. Kavuniçi Bilye Kolye'nin birden fazla adetini birlikte kullanarak; farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. Günlük kullanımınız dışında plaj şıklığınız için de Kavuniçi Bilye Kolye'yi tercih edebilirsiniz. Kendinize farklı ve güzel tarzlar yaratmak için Kavuniçi Bilye Kolye aradığınız sadelikte bir kolyedir. Dilerseniz diğer renkleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. (KLE0045 ve KLE0047)
Sevdikleriniz için sade ve güzel bir tercih olan; Kavuniçi Bilye Kolye'yi her yaştan bayan rahatlıkla kullanabilir. Sevdiklerinizi hoş ve cebinizi hiç rahatsız etmeyecek bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.