Flitreler
Kapat

Kelebek Atkuyruğu Tokası TB0012

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Kelebek Atkuyruğu Tokası; zarif, kibar ve şık tasarımı ile güzelliğinize güzellik katacaktır. Kelebek figürünün; canlılığı, hareketliliği ve pozitif enerjisi sizin ruhunuza geçecektir.

Düğün, nişan veya özel davetlerinizde, saçlarınızı Kelebek Atkuyruğu Tokası ile toplayabilirsiniz. Kelebek Atkuyruğu Tokası ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Şık ve kibar duruşu ile istediğiniz her yerde Kelebek Atkuyruğu Tokası'nı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz günlük olarak tercih edebilir, dilerseniz akşam özel bir davette topuz yaptırdığınız saçlarınızla tamamlayarak zerafetinizi gösterebilirsiniz.

Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz, Kelebek Atkuyruğu Tokası ile  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.

Tokanın uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize  girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.

Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı