Flitreler
Kapat

Kelebek İğneli Toka TB0016

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70

Kelebek İğneli Toka; zarif, kibar ve şık tasarımı ile güzelliğinize güzellik katacaktır. Kelebek figürünün; canlılığı, hareketliliği ve pozitif enerjisi sizin ruhunuza geçecektir.

Uzun veya kısa, düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarınızı Kelebek İğneli Toka ile ışıltılı gösterebilirsiniz. Tüm saç renklerine uyum sağlayacaktır. Düğün, nişan veya özel davetlerinizde, saçlarınızı Kelebek İğneli Toka ile toplayabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla Kelebek İğneli Toka’yı kullanarak kendinize özgü tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kelebek İğneli Toka ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Şık ve kibar duruşu ile istediğiniz her yerde Kelebek İğneli Toka’yı tercih edebilir, minik kızlarınızın saçlarında da ışıltı yaratabilirsiniz.

Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz, Kelebek İğneli Toka ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Tokanın uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize  girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.