Flitreler
Kapat

Kelebek Kolye KKG0022

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

Kelebek Kolye; gümüş rengi zincirinde bulunan renkli kelebekleri ile eğlenceli ve hoş bir tasarımdır. Kelebek Kolye; kelebek figürü ile canlılığı, gençliği ve hareketi arayanlar için en uygun tercih olacaktır. 

Günlük kombinlerinizde uzun veya kısa elbiseleriniz, tişört-pantolon/şort, tulumlarınız ile Kelebek Kolye’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zarif ve naif boynunuzda hoş duracaktır. Her yaştan bayanın severek kullanacağı Kelebek Kolye, takı dolaplarınızda bulunması gereken bir tasarımdır. Doğum günü kutlamaları, partiler veya gündüz/gece arkadaşlarınızla toplandığınız zamanlarda kombininize Kelebek Kolye’yi ekleyerek arkadaşlarınızın beğenisini alabilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında sıcak havanın içinizi ısıtan güzel etkisini Kelebek Kolye ile üzerinizde hissedebilirsiniz. Küçük hanımların ve genç kızların tarzını tamamlayarak enerjik ve hareketli ruhlarını yansıtmalarını sağlayacaktır. Zarif ve sade duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini Kelebek Kolye ile üzerinize çekebilirsiniz.

Sevdiklerinize enerji dolu, hareketli ve eğlenceli bir hediye arıyorsanız; Kelebek Kolye bulabileceğiniz en ideal hediye olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu edecek ve içten gülümsetecek hoş bir armağandır. 

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.