Flitreler
Kapat

Kelebek Taşlı Set Takı STE0050

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40
Kelebek Taşlı Set Takı; kelebek figürlü parıltı taşlarla bezenmiştir. Zincir kısmı oldukça sadedir. Yaz kış kullanabileceğiniz hoş bir settir. Tüm ten renklerinde şıklığı ön plana çıkartır.
Kelebek figürünün yansıttığı canlılık ve doğallık ile güzelliğinizi süsleyeceğiniz bir settir. Günlük kıyafetlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz. Kelebek Taşlı Set Takı sizi şıklğı ile göz alıcı yaparak mutlu edecektir. Özel davetlerinizde, nişan veya düğünlerde abiyelerinize sade ve şık kombin yapmak isterseniz Kelebek Taşlı Set Takı; en uygun kolye ve küpeden oluşan seçim olacaktır. Kendinizi mutlu ve güzel hissetmek için Kelebek Taşlı Set Takı’yı tercih edebilirsiniz.
Kelebek Taşlı Set Takı; canlılığı, yenilenmeyi simgeleyen kelebek figürü ve uygun fiyatı ile annenize, sevgilinize, eşinize hediye edebileceğiniz uygun fiyatlı bir settir. Kelebek Taşlı Set Takının ışıltısı ile çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz.
Set takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.