Flitreler
Kapat

Kırmızı İnci Kolye KLE0116

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30

Kırmızı İnci Kolye; uzun kırmızı inci zinciri ve iri kırmızı gülü ile ihtişamlı ve gösterişli bir tasarımdır. Gösterişli ve ön planda olmayı sevene bayanların tercihi olacaktır.

Günlük kombinlerinizde dekolte elbiseleriniz veya bluzlerinizle muhteşem şekilde uyum sağlayacaktır. Kırmızı İnci Kolye ile kendinizi özel ve göz alıcı hissedebilir ve tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Kırmızı İnci Kolye, sizi dinamik ve hareketli göstererek enerji verecektir. Farklı tarzınızı yansıtabileceğiniz, çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebileceğiniz bir tasarımdır. İddialı tarzı ile hem gündüzünüzü hem de gecenizi Kırmızı İnci Kolye ile geçirebilirsiniz.

Sevdiklerinizi iddialı ve gösterişli olan Kırmızı İnci Kolye ile mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz, onların stilini tamamlayan şık bir aksesuar olan Kırmızı İnci Kolye ile kendinizi gün içinde onlara hatırlatabilirsiniz.

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.