Flitreler
Kapat

Kırmızı İpli Nazar Bileklik BIG0072

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70
Kırmızı İpli Nazar Bileklik; kırmızı ince ip üzerinde, bayanların vazgeçemediği  nazar boncuğu kullanılarak, şıklığı ve sadeliği ile tasarlanmıştır.
Kırmızı İpli Nazar Bileklik; spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Kırmızı rengi sevenler ve vazgeçemeyenler için sade ve güzel olan Kırmızı İpli Nazar Bileklik takı dolaplarınızda yer edinecek güzel bir bileklik olacaktır. Günlük kombinlerinize sade şıklık katabilirsiniz. Kırmızı İpli Nazar Bileklikten birden fazla adet kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. 
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz derin anlamı olan Kırmızı İpli Nazar Bileklik ile onları özel ve değerli hissettirebilirsiniz. Unutmayalım ki;  mutluluklar çoğu zaman küçük ama anlamı büyük şeylerde gizlidir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.