Flitreler
Kapat

Kırmızı Kelebek Kolye KKG0006

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Kırmızı Kelebek Kolye; zarif ve uzun gümüş zincirinin ucunda parlak taşları ve kırmızı renkte kanatları ile tasarlanmıştır. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilir, farklı bir stil yaratabilirsiniz.

V yakalı gömlek/ bluzleriniz ya da dekolteli kıyafetleriniz ile Kırmızı Kelebek Kolye kullanabilirsiniz. Uzun veya kısa uçuş uçuş elbiseleriniz ile Kırmızı Kelebek Kolye kullanarak enerjinize enerji katabilirsiniz. Hareketli ve dinamik tasarımı sizi heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Kırmızı Kelebek Kolye’yi kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Zarif, şık ve canlı olmak istiyorsanız Kırmızı Kebelek Kolye size istediklerinizi verebilecek bir tasarımdır. Arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz özel bir akşamda ya da özel davetlerinizde şık kombininizi parlak, süslü ve hareketli kolyeniz ile tamamlayabilirsiniz. 

Anneniz, sevgiliniz/eşiniz, kız kardeşiniz ve arkadaşlarınız için hareketli, heyecan verici ve şık tasarımı ile Kırmızı Kelebek Kolye’yi hediye olarak düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi şık hediyeniz ile mutlu edebilir, yüzlerinde içten ve sıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.