Flitreler
Kapat

Kırmızı Kelebek Kolye KKG0041

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Kırmızı Kelebek Kolye; ince ve zarif gümüş rengi zincirinin ucunda, kırmızı kelebeği ile sade ve hoş bir kolyedir. Kırmızı rengi ve kelebek figürü size; sıcaklık, hareketlilik ve canlılık verecektir.
Kırmızı Kelebek Kolye'yi dilerseniz uzun şekli ile dilerseniz zincirini bir tur boynunuzda kısaltarak da kullanabilirsiniz. Özel davetlerinizde şık kombininizi tamamlayan Kırmızı Kelebek Kolye ile çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz. Şıklığınızı ve güzelliğinizi taçlandıracak Kırmızı Kelebek Kolye ile kendinizi mutlu ve göz alıcı hissedebilirsiniz. İsterseniz dekolteli elbiseleriniz, gömlekleriniz veya bluzleriniz, isterseniz de basic tişörtlerinizin üzerinde Kırmızı Kelebek Kolye, sizi dikkat çekici yapacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye olarak vereceğiniz Kırmızı Kelebek Kolye'nin eşsiz güzelliği ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hem sizin hem de sevdiklerinizin uzun seneler severek kullanacakları Kırmızı Kelebek Kolye, her bayanın takı dolabında bulunması gereken zarif bir kolyedir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.