Flitreler
Kapat

Kırmızı Kurdela Kolye KLG0107

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

Kırmızı Kurdela Kolye; sade ve günlük kullanımlarınız için uygun bir tercihtir. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilir, farklı bir stil yaratabilirsiniz.

Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. Dekolteli kıyafetlerinizi Kırmızı KurdelKolye ile kombinleyerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Dilerseniz Kırmızı Kurdela Kolye ile spor şıklığınızı da tamamlayabilirsiniz. Gençlerin severek kullanabileceği sevimli ve şık tasarıma sahip Kırmızı Kurdela Kolye takı dolabınızın vazgeçilmez parçası olacaktır. Doğum günlerinde veya özel kutlamalarınızda kombininizi Kırmızı Kurdela Kolye ile tamamlayabilirsiniz. Küçük hanımların ve genç kızların tarzını tamamlayarak enerjik ve hareketli ruhlarını yansıtmalarını sağlayacaktır.

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz veya arkadaşlarınız için Kırmızı Kurdela Kolye'yi sade ve hoş bir hediye olarak verebilirsiniz. Sevdiklerinizin yüzünde içten bir gülümseme yaratabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.