Flitreler
Kapat

Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı STG0033

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺43,07

Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı; kırmızının canlılığını ve enerjisini zarif ve şık tasarımla birleştiren bir set takıdır. Farklı ve özel olmayı isteyenler için Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı aradığınız aksesuardır. 

Doğumgünü, yeni yıl, davetler ve tüm kutlamalarda şık kıyafetlerinizi Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. İddialı ve gösterişli duruşu ruhunuza işleyecek ve tüm dikkatleri üzerinize çekecektir. Kırmızının gücünü ve tutkusunu seven bayanların tercihi; Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı olacaktır. Özel günlerinizde, şık ve zarif abiyenizi Kırmızı Taşlı Zarif Set Takının iddialı tarzışıklığı ve güzelliği ile tamamlayabilirsiniz. Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı, sizi güçlü, canlı, dinamik ve göz alıcı hissettirecektir.

Sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz veya arkadaşlarınız için özel ve gösterişli bir hediye arıyorsanız; Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı en güzel seçenek olacaktır. Sevdiklerinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Kırmızı Taşlı Zarif Set Takı ile onları mutlu edebilir, yüzlerinde güzel bir gülümse yaratabilirsiniz.

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.