Flitreler
Kapat

Krem Roze Taşlı Zarif Bileklik BIE0018

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30
Krem Roze Zarif Bileklik; sade halkaların zarif birleşmesiyle tasarlanmış şık bir bilekliktir. Sadeliği seven bayanların Krem Roze Zarif Bileklik ilk tercihi olacaktır.
Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. Krem Roze Zarif Bileklik ile; arkadaşlarınızla toplanıp yemek yiyeceğiniz bir akşam, şık ve zarif kıyafetinizi bilekliğin sade güzelliği ile aydınlatabilirsiniz. Kolay kombinlenme şansı ile gündüzünüzü ve gecenizi tek bir takı ile geçirebilirsiniz. Dilerseniz özel davetlerinizde şık kombininizi tamamlayabilir, Krem Roze Zarif Bileklik ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize zarif ve şık bir hediye olarak Krem Roze Zarif Bileklik'i düşünebilirsiniz. Her kadının takı dolabında Krem Roze Zarif Bileklik bulunmalıdır. Siz de Krem Roze Zarif Bileklik'in ışıltısı ile çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.